Embed

Arılar ve Sineklerin Savaşı

Onikinci Ev' in Karanlık Sularında, evet beklenen zamanlar geldi çattı, 12.evimizin kapısına. 11 Haziran’da İkizler Burcuna geçiş yapan Jüpiter hızlı bir giriş yaptı, tam da manasında, anlamına yakışır şekilde. Uçakla ilgili bir krizimiz oldu! Büyük çapta uçaklarla ilgili 1 senelik planda epey bir gündem olacaktı da bu kadar erkeni ve doğrudan bize isabeti, istatistiğimiz oldu. Baharı görmeden gelen 2012'nin yaz mevsimi, zillerin ve iplerin elinde olduğu, onikinci evin Baronlarını da harekete geçirdi. Güzel ve alımlı kız Türkiye'nin taliplileri, 12.ev alanında kapmak için bu güzel kızı birbirlerine oyunlar hazırlamakta. Ne olduysa olmuş bir şeyler ki, kan isteyen gözü doymazlara, tüm planlar kuru sıkıya! Artık uyanmış bir ülke ve halk var karşılarında. Murad edilen ezelde ne ise cereyan edecektir, zamanı saati, sana da bana da gayb olan budur bu durumda. Ne savaş çığırtkanlığı yapmalı olacak gibi, ne de bir ehl-i keyf moduna girmeli her şey güllük gülistanlık gibi. Bağ var ortada, bağcılarda belli bağa dadananlar da...Arı olup adananlar ile sinek olup dadananların savaşında işaretler vurulmuş çoktan, sen sineksin, sen arı...!

 

Şimdi savaşlar sefere hazırlanmak, topla tüfekle savaş meydanına çıkmak değil, şimdi savaşlar, geniş bir masa, ülkeler arası ziyaretler, her şeye burnunu sokan Büyükelçiler, sanal ve görsel medya üzerinden. Önce psikolojik olarak hazırlamaca, sonra oyunlar için düğmeye basma, Önce, çak çak ortak havalarında basına yansıyan iki ülke dış işleri bakanının pozları, sonra Büyükelçinin Başbakanlığı ziyareti, içeriden terör ve bomba sesleri, komşuda bir yangın, bol bol gaz vermece , hadi be, yürü aslanım koçum sen büyüksün at kendini ateşe, güzelsin derler yardan ederler, yiğitsin derler candan ederler... oldu, oldu canım oldu...!?

 

Vara vara vardım Siverek' in hanına misali, vara vara vardılar Türkiye'nin sınırına kadar getirdiler tiyatrolarını ki, zaten bizim doğu sınırımızda yıllardır oynanmakta idi bir tiyatro, ne bitsin ne bitmesin istenilen, yetişti şimdi imdade büyük kumpanya...Hisseli Kan Banyosu Kumpanyası...
Olaya Astroloji vizyonundan bakmıyorum fazla, zaten bahane benim için astroloji ve sadece hava durumu ile asıl olanın kıyaslanması. Tarihi oyunlar açısından bakıyorum ele alıyorum.

 

Hatırla;

 

"90' larda, Saddam' a gaz verilir, Kuveyt' e gir diye, sonra Saddam der gireceğim," ne gir, ne girme biz karışamayız o bölgeye " der çekilirler. Saddam girer Kuveyt' e, girmez olaydı, başlar mı Körfez Savaşı, Bağdat yerle bir, Saddam'ın ipi çekilir. Sonrada, hem Kuveyt'in hem Irak'ın petrolüne el koyulur. Ne Saddam kaldı ortada, ne  de Bağdat..."

 

Hatırla;

 

“Kuzey sınırlarımız Kapadokya’daki (Orta Anadolu) dağlara kadar
dayanır. Güneyde de Süveyş Kanalı’na; sloganımız Davud ve Süleyman’ın  Filistin’i olacaktır.” (The Complete Diaries of Theodor Herzl, Theodor Herzl, cilt 2, sf.711)

 

Hatırla;

“1897-Basel’de ben Yahudi Devleti’ni kurdum. Eğer bunu yüksek sesle söylersem bütün dünya güler. Fakat beş sene içinde veya elli sene sonra herkes bunu böyle bilecektir.” (The Complete Diaries of Theodor Herzl, Theodor Herzl, cilt 2, sf.581)

(tam 50 sene sonra kurulan Sion Devleti, planları iyi işlemekte, kehanet arama)

 

Hatırla;

“Ayak tabanınızın bastığı her yer sizin olacak. Sınırınız çölden
Lübnan’dan ırmaktan, Fırat Irmağı’ndan Garp Denizine kadar olacaktır. Önünüzde kimse duramayacak, Allah’ınız Rab size söylediği gibi dehşetinizi ve korkunuzu ayak basacağınız bütün diyar üzerine koyacaktır.” (Tekvin Bölümü, 12/25) “

 

(Tahrip edilen bir vahy, onlara ise vaad edilmiş topraklar aldatmacası)


Bir yanda şizofrenik sanrılarda Mehdiyet inancı, diğer yanda Mesih inancı. Ha İslam aleminin Mehdi inancı, bekleyişi, ha Evangelistlerle, siyonistlerin Mesih inancı bekleyişi, bir savaş çıkması lazım ki Şam, Amik ovası bölgesinde gelsin beklenenler! Mescid-i Aksa yıkılıp yerine Süleyman Tapınağı yapılsın ki, gelsin beklenen…!  Ya hu saçmalığa bakar mısın? hele hele… hı hı Mehdi gelecek, sana Cennetin tapusunu verecek, batmışın batacağın kadar günaha, çamura ah ne ala, hı hı Kral Davut gelecek, İsa, Mesih gelecek, sana Cennettin tabusunu verecek, oldu canım oldu. savaş çıksın oldu..."

İşte tüm meselede bu zaten, bir an evvel Ortadoğuda büyük bir savaş çıksın, beklenenler gelsin. Gelen yok mu, yapay gelenler  hazırlansın, makyajlansın, insanın insanla ve bilgiyle sınandığı bu çağda, düşmüşüz zaten düşeceğimiz kadar, hem ümmetlikten, hem de insanlıktan, iyice batalım gömülelim bataklığa, en dibe, aşağılıkların da aşağısına…

 

Sevgimle Kalın emi

Elif Hece Öztürk-24 Haziran 2012

E-mail: astrolojistik@gmail.com

 

19 Haziran 2012 İkizler Burcunda Yeni Ay Etkileri

Uzun uzadıya yazmalıydı, Orion Takımyıldızına ait malefik (kötücül) etkili Betelgeuse yıldızıyla kavuşmuş Güneş ve Ay'ın hava durumuna nasıl bir katkıda bulunmaya namzet olduğunu, ülkemin 12.ev alanında natal ay'ı üzerinde gerçekleşen bu tutulumun ne kadar negatif etkide olduğu,  bir savaşın içine çekildiğimizi, bu savaşın masada olduğunu anlatılmalıydı .  Gazze bombalar altında, Ülkemin doğusu Siyonist köpeklerin açtığı tezgahlarla, lanet olası bir kardeşlik kavgasında... Ülke gündemi, cezaevleri, tutuklular, olaylar  olaylar...Üzerinde suikast planları yapılan bir başbakan,  Dış işlerinde hainler, iç işlerimizde cahiller...

istatistik 1

http://astrolojistik.blogcu.com/19-haziran-2012-ikizler-burcunda-yeni-ay-etkileri/12673164

 

Jüpiter İkizler Burcunda 11 Haziran 2012-25 Haziran 2013

Yüzeysellikten Derinliğe

"Büyük ses getirecek uluslararası hava korsancılığına, sık sık uçak kaçırılma olaylarına ve büyük çapta uçak kazaları cereyan edebilir. Dünya çapında tarihi eser kaçakçılığıyla ilgili bol bir gündem olabilir. Yine tarihi eserlerle ilgili eski dönemlere ait yazınsal dokümanlar bulunabilir, dünya kamuoyuna sunulabilir."

http://www.focushaber.com/kayip-ermeni-altinlari-bulundu-h-148202.html

http://www.turktime.com/haber/Salvador-Dali%60nin-Tablosu-Calindi/183052

http://www.sabah.com.tr/Dunya/2012/06/21/askeri-jet-evlere-cakildi

http://www.turktime.com/haber/Savas-Ucagini-Suriye-Dusurdu/182956

demişiz de çok hızlı bir giriş olmuş... Bir dahaya daha açık yazacağım emi:) istatistik 2...

http://astrolojistik.blogcu.com/jupiter-ikizler-burcunda-yuzeysellikten-derinlige/12656660

 

 

 

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !