ŞANS NOKTASI EVLERDE

Şans noktasının bulunduğu ev,şansımızın doğal olarak işlediği,kendini rahat bir şekilde ifade ettiği alandadır.örneğin 7.evde ve şans noktasının güçlü olduğu bir burçta yani balık burcunda sahip olan kişiler yine şans noktasınında yöneticisi olan jüpiter-neptün planetlerininde açılarına yerleşimlerine bakarak,ortaklık ve evlilik alanında doğuştan şanslı olduğumuz özel bir çaba sarfetmeden mutluluğa ulaşacağımız sonucunu bizlere sunar.

 

1.EVDE:

Kişi için en büyük mutluluk kendisidir,kendi fiziki özellikleri ve kendisinin yarattığı çevredir.

burada bulunan şans noktası venüs-ay  gibi kadınsı planetlerle kavuşumda ise oldukca büyük bir güzellik verir.

 

2.EVDE

maddi olanaklar açısından kişiye şans verir,servet edinmede ve korumada şanslıdır.evin bulunduğu burç oğlak yada boğa ise transit jüpiterin geçiş anlarında servet artması vakidir.

 

3.EVDE

akraba,kardeşlerden yana kişi çok şanslıdır,ilk aldığı eğitim hayatının ileriki dönemleri için başarısında büyük yer tutar.mutluluk iletişimdeki sağlıklı düşüncelerle oluşur.merkür ile birleşim yaparsa ve yerleştiği burç kova ise toplumsal alanda birçok kitleye düşünceleriyle ulaşacak kapasiteyi sğalar.

 

4.EVDE

En büyük şansı ailesidir,ailesinin kendisine sağladığı güvenlikdir,ve ailesinden alığı ahlaksal etik kültürdür.

 

5.EVDE

şans noktasının burdaki durumu,çocuklarından yana şanslı olacağını ve mutluluğu anne olduktan sonra tanımlayacağı anlamına gelir.ayrıca  bu ev şans olaylarınıda yönettiğinden kişi spekülasyonlardan,finans alanlarından ve çeşitli talih oyunlarından epeyce kazançlı çıkacaktır.fakat yerleşim için,balık,yay uygundur.

 

6.EVDE

güçlü sağlıklı dirençli bir bünyeye sahiptir,kişiye hizmet etmeye meyilli pek çok insan vardır çevresine ve mutluluk onun için sağlıklı olmaktır

 

7.EVDE

evlilik,ortaklık,toplumsal yer için en iyi yerleşimdir,şansı bu üçlü ile değişir,evlilik yaşamında kendisine bağlı şansını katlayan bir eş verir.

 

8.EVDE

kişi miras yolu ile pek çok kazançlara ulaşır,başkalarından sürekli madi destek görür ve aynı zamanda karşılaşacağı kaza gibi olaylarda yara almadan kurtulur,ameliyat olaylarında iyiye işarettir,kolay geçer ameliyatları.uzun ömürlü insanlardır tabi iğer etkilerde onaylarsa.

 

9.EVDE

eğitim,öğrenim bilgi,uzak ülkelerde ki tanınma potansiyeli yüksektir,böyle birisi için mutluluk bilmekden geçer,gezmekten hoşlanır.

 

10.EVDE,

ebeveynlerinden birisi kariyeri için ön ayakdır ve kendisine destek olur,kariyere dinmede tanınmada şanslıdır.mutluluk onun için iş sahasındaki başarısıdır.

 

11.EVDE,

kişinin kendi hobilerine ortak pek çok dostu vardır,ve bu birlikte yapılan organize işlerde büyük başarı sağlar,arkadaşlarından pek çok yardım görür.

 

12.EVDE

şans noktasının burada bulunması içsel olarak kişiye pek çok doğaüstü yetenek bahşeder,bu insanlar iyi ve kötüyü ayırt edebilen kalpleri ve beyinleri okuyabilen bununla mutlu olan kişilerdir.

 

buraya kadar şans noktamızın evlerde verdiği etkileri yazdım,tabiki bununla sınırlı değil,7.evde bulunan bir şans noktasının amacına uygun çalışamsı için gerekli etkilere sahip olması gerekir.

yerleştiği burç,iyicil gezegenlerle bakış açısı ve hangi evlerde,kötücül gezegenlerle etkileşimi ne vve hangi evlerde bunlarıda analize dahil etmek gerkir.ve tabi özellikle şans noktasıyla kavuşum yapan herhangi bir sabit yıldız var ise bununla açılımı ne olur bunada dikkat etmek gerekir.

 

Elif Hece Öztürk (Esmeralda)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !